Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  1. Bu internet sitesi EhliTesettur.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. EhliTesettur.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Sitede verilen linkler kullanılarak alışveriş yapılması durumunda, Ehl-i Tesettür’in Tüketici Mevzuatı uyarınca veya satış ile ilgili olarak herhangi bir konuda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  2. Ehl-i Tesettür, siteye üye olan üyeler ve kullanıcılar, ziyaretçilere ait kişisel verileri, bilgileri, IPleri ve dataları saklayabilir ve kullanabilir. Bu kapsamda, kullanıcı, Ehl-i Tesettür tarafından kendisine gönderilecek her türlü ticarî elektronik iletilere, onay vermektedir. Kullanıcı, dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, Ehl-i Tesettür’e iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır.
  3. Ehl-i Tesettür, Satıcı kullanıcının ürünlerini dilediği zaman Site üzerinde outlet, fırsat gibi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kendi belirleyeceği isimleri taşıyan özel alanlarda gösterebilir, gösterdiği ürünleri dilediği zaman söz konusu alandan kaldırabilir.
  4. EhliTesettur.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki bilgi, resim, Ehl-i Tesettür markası, www.EhliTesettur.com alan adı, logo dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. EhliTesettur.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
  5. EhliTesettur.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
  6. Kullanıcı, EhliTesettur.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile EhliTesettur.com’un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.
  7. Gizliliğe ilişkin hükümler gizlilik hükümlerinde belirlenmiştir.

-- Son güncelleme 02 Mayıs 2016, 09:30