Şal

1096 ürün

Modanın değişim hızına yetişmek mümkün değil. Sürekli değişen renkler, desenler ve modeller bir çok kişinin tek düze hayatına uğrayan tatlı bir esinti oldu. Şallar da bunun örneklerinden yalnızca biri. Önceleri model olarak sınırlı ve her tarza hitap etmiyordu fakat bir anda geçirdiği evrim sayesinde eşarba hoş bir alternatif oldu.

1096 ürün
Mavi Bade Şal

Harem Scarf

217,99 TL

Dama İpeksi Jakarlı Sütlü Kahve Şal

Ozprive Scarfs

329,99 TL

Arel Penye Siyah Şal

Ozprive Scarfs

149,99 TL

Açık Gümüş Janjan Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Organik Jazz Şal

Silk Home

219,90 TL

Benetton Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Janjan Yağ Yeşili Şal

Tuva

224,99 TL

Fıstık Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Janjan Taş Şal

Tuva

224,99 TL

Janjan Parlement Şal

Tuva

224,99 TL

Likralı Penye Acı Kahve Şal

ŞALESS

230,00 TL

Açık Pudra Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Pamuk Kraş Mor Şal

Zerruba

139,99 TL

Gül Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

181,00 TL

Janjan İndigo Şal

Tuva

224,99 TL

Janjan Siyah Şal

Tuva

224,99 TL

Açık Vizon Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Açık Fuşya Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

İndigo Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Oranj Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Janjan Çakıltaşı Şal

Tuva

224,99 TL

Lavanta Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Kum Beji Ağaçkabuğu Şal

Harem Scarf

323,99 TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Şal Modelleri

Genellikle omuz şalı olarak kullanılan şallar, türban tasarımının çeşitlenmesiyle ve yeni şal bağlama modelleri gelişmesiyle birlikte tesettür modasına dev bir adım attı. Çok geniş bir ürün yelpazesi olan tesettür şal modelleri her tarzda kıyafet ile kombine edilebiliyor.

Tesettürlü bazı hanımlar eşarbın verdiği alışkanlıkla şal kullanımına tereddütle bakıyor. Fakat bir kez kullandıktan sonra da vazgeçemiyor. İşin sırrı kıyafete göre doğru seçim yapmakta! Abiye kıyafetlerle birlikte kullanmak isterseniz, giydiğiniz kıyafetin ışıltısına gölge olmayacak tek renk, desensiz ve sade şallar tercih etmelisiniz. Ayrıca tek renk şallar model tasarlamak için daha uygundur. Sade kıyafetler içinse daha renkli ya da desenli şal kullanabilirsiniz. Tesettür şal modelleri elbette sadece bunlardan ibaret değil. Lazer kesim şallar hem sade hem kesimiyle şık bir görünüm veriyor. Fransız güpürlü şalların zarafetinden, dantelli şalların naif duruşundan emin olabilirsiniz. Bunların yanında ipek, şifon ve krep kumaştan şal bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri

Bazen onlarca kıyafetin içinden ne giyeceğinizi şaşırıyoruz. Birde bu bin bir meşakkatle seçilen kıyafetler için uygun başörtüsü seçimi yapmak var tabi ki. Kimi zaman renk uyumu önemlidir kimi zaman da moda olan neyse onu kullanmak isteriz. Şal modasında ise en çok tercih edilen şal modelleri arasında riskin en düşük olduğu tek renk şallar var. Fakat şifon şallar da son dönemde sıkça tercih edilir oldu. Özellikle üç renkli şifon şallar ya da iki renkli şifon şallar çok dikkat çekiyor. Gençler ve genç hissedenler arasında ise ponponlu şallar kendini göstermeye başladı.

Şal Fiyatları

Şal fiyatları da şalların kendisi gibi çok çeşitli. Günlük kullanım için ucuz şallar, daha özel yerlerde kullanmak için biraz daha kaliteli ve pahalı şallar tercih edebilirsiniz. Ehl-i Tesettür ile de satın almak istediğiniz şalı fiyatlarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Bir fiyat aralığı belirleyecek olursak da 6 TL ile 110 TL arasında değişen fiyatlar görebilirsiniz.

FİLTRELER
  • Kategori
  • Fiyat Aralığı
  • Beden
  • Renk
  • İndirim Oranı
  • Marka
  • Mağaza