Şal

749 ürün

Modanın değişim hızına yetişmek mümkün değil. Sürekli değişen renkler, desenler ve modeller bir çok kişinin tek düze hayatına uğrayan tatlı bir esinti oldu. Şallar da bunun örneklerinden yalnızca biri. Önceleri model olarak sınırlı ve her tarza hitap etmiyordu fakat bir anda geçirdiği evrim sayesinde eşarba hoş bir alternatif oldu.

749 ürün
Şantuk Açık Haki Şal

Balse Eşarp

120,99 TL

Ayrobin Mavi Şal

Bestenur

198,02 TL

Dıamond Jakarlı Şal Köz Grisi

FRESHSCARFS

337,50 TL

Janjan Vişne Şal

Tuva

159,99 TL

Krep Açık Leylak Şal

Mervin Şal

169,99 TL

Pamuk Cazz Taş Şal

Şalevi

205,99 TL

Vual Crash Gül Kurusu Şal

FRESHSCARFS

202,50 TL

Janjan Leylak Şal

Tuva

154,99 TL

Pamuk Bordo Şal

FRESHSCARFS

202,50 TL

Janjan Şifon Zümrüt Yeşili Şal
%65

Moda Rosa

912,59 TL

2.550,60 TL

Pamuk Mor Şal

FRESHSCARFS

202,50 TL

Kraş Pamuk İndigo Şal

Tuva

15.194,99 TL

Dıamond Jakarlı Şal Naturel Bej

FRESHSCARFS

337,50 TL

Bambu Kraş Antrasit Şal

Tuva

15.169,99 TL

Vual Crash Kot Mavi Şal

FRESHSCARFS

202,50 TL

Krep Modern Taş Şal

Halima X Modanisa

219,99 TL

Medine İpeği Saks Mavisi Şal

ALİCEMOOD

15.188,99 TL

Lıne Jakar Kahverengi Şal

Miray

15.286,99 TL

Trio Dallı Desenli Lacivert Şal

ŞALESS

15.320,99 TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Şal Modelleri

Genellikle omuz şalı olarak kullanılan şallar, türban tasarımının çeşitlenmesiyle ve yeni şal bağlama modelleri gelişmesiyle birlikte tesettür modasına dev bir adım attı. Çok geniş bir ürün yelpazesi olan tesettür şal modelleri her tarzda kıyafet ile kombine edilebiliyor.

Tesettürlü bazı hanımlar eşarbın verdiği alışkanlıkla şal kullanımına tereddütle bakıyor. Fakat bir kez kullandıktan sonra da vazgeçemiyor. İşin sırrı kıyafete göre doğru seçim yapmakta! Abiye kıyafetlerle birlikte kullanmak isterseniz, giydiğiniz kıyafetin ışıltısına gölge olmayacak tek renk, desensiz ve sade şallar tercih etmelisiniz. Ayrıca tek renk şallar model tasarlamak için daha uygundur. Sade kıyafetler içinse daha renkli ya da desenli şal kullanabilirsiniz. Tesettür şal modelleri elbette sadece bunlardan ibaret değil. Lazer kesim şallar hem sade hem kesimiyle şık bir görünüm veriyor. Fransız güpürlü şalların zarafetinden, dantelli şalların naif duruşundan emin olabilirsiniz. Bunların yanında ipek, şifon ve krep kumaştan şal bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Şal Modelleri

Bazen onlarca kıyafetin içinden ne giyeceğinizi şaşırıyoruz. Birde bu bin bir meşakkatle seçilen kıyafetler için uygun başörtüsü seçimi yapmak var tabi ki. Kimi zaman renk uyumu önemlidir kimi zaman da moda olan neyse onu kullanmak isteriz. Şal modasında ise en çok tercih edilen şal modelleri arasında riskin en düşük olduğu tek renk şallar var. Fakat şifon şallar da son dönemde sıkça tercih edilir oldu. Özellikle üç renkli şifon şallar ya da iki renkli şifon şallar çok dikkat çekiyor. Gençler ve genç hissedenler arasında ise ponponlu şallar kendini göstermeye başladı.

Şal Fiyatları

Şal fiyatları da şalların kendisi gibi çok çeşitli. Günlük kullanım için ucuz şallar, daha özel yerlerde kullanmak için biraz daha kaliteli ve pahalı şallar tercih edebilirsiniz. Ehl-i Tesettür ile de satın almak istediğiniz şalı fiyatlarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Bir fiyat aralığı belirleyecek olursak da 6 TL ile 110 TL arasında değişen fiyatlar görebilirsiniz.

FİLTRELER
  • Kategori
  • Fiyat Aralığı
  • Beden
  • Renk
  • İndirim Oranı
  • Marka
  • Mağaza