Ehl-i Tesettür Hakkında

Ehl-i Tesettür, muhafazakâr hanımlara yönelik olarak hizmet veren özel bir alışveriş rehberidir. Giyim ve aksesuar alanındaki online mağazalardan en başarılı ve en çok tercih edilir olanların ürünlerini bünyemize taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Tesettürlü hanımların en kaliteli olana zahmetsizce ulaşmasını sağlamak adına faaliyet göstermekteyiz.

Modanın her alanda gelişmesiyle birlikte tesettür ihtiyacı ile hizmet veren firmaların sayısında da ciddi artışlar olduğunu göz önüne alarak, siz hanımların, sergilediğimiz binlerce ürüne en basit yollardan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sade Ara Yüzümüz İle Alışverişinizi Kolaylaştırıyoruz

Ehl-i Tesettür, pek çok giyim kategorisini kolaylıkla bulabileceğiniz bir ara yüze sahip. Ana sayfamıza giriş yaptığınızda aradığınız herhangi bir ürünü, “Tesettür Giyim”, “Dış Giyim”, “Büyük Beden”, “Aksesuar”, “Ayakkabı/Çanta”, “Diğer (Mayo/İç Giyim)” isimleri altındaki kategorilerimizden arayabilirsiniz. Dilerseniz bu başlıklar altındaki ürünleri, “Fırsatlar” ve “İndirim” adı altındaki diğer başlıklarımıza giriş yaparak uygun avantajlar ve indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tüm Giyim İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz

Ehl-i Tesettür, muhafazakâr hanımların ihtiyacı olan tüm giyim eşyalarını tek elden sunuyor. Tesettüre uygun elbise, özel gün ve davetleriniz için abiye elbise, tunik, pantolon, etek, bluz-gömlek gibi giyimlerin haricinde dilerseniz bu ürünleri aynı anda almanızı sağlayacak takımlarımızı da beğeninize sunmaktayız.

Ehl-i Tesettür, muhafazakâr kadınlarımızın olmazsa olmazı dış giyim kategorisiyle de oldukça zengin seçenekler sunuyor. Ferace, kap-pardesü, panço, ceket, hırka ve yelek modellerimizin her biri tesettüre uygun şekillerde. Bununla birlikte giyim konusunda çoğu zaman sorun yaşayan, istedikleri ürünleri her zaman bulamayan büyük beden hanımlarda mağazalarımızdan tercih ettikleri her tür giysiyi rahatlıkla satın alabilirler. Tesettür giyimin demirbaşı olan başörtüsü, şal ve eşarp seçenekleriyle, aklınıza gelebilecek her kumaş, desen ve rengi içermekte.

Bir kadının olmazsa olmazlarından ayakkabı ve çanta alanında da enleri bünyemizde barındırıyoruz. Dünya çapındaki yerli ve yabancı markalardan yapacağınız tercihler oldukça fazla.

Ehl-i Tesettür, muhafazakâr hanımların sadece dış giyimlerini değil iç giyimlerini de önemsiyor. Bu nedenle tesettürlü kadınların daha rahat tatil yapabilmeleri, çekinmeden denize girebilmeleri adına tam kapalı veya kapalı mayo seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca tüm hanımlarımız, iç çamaşırı ihtiyaçlarını mağazalarımızdan karşılayabilirler.

Ehl-i Tesettür fırsatlar ve indirim linkleri vasıtasıyla, ürünleri, çeşitli indirim kuponları, hediyeler, anında indirimler gibi avantajlarla satın almanızı sağlayıp, alışverişinizi kazanca dönüştürmenize yardımcı olmakta.

Hızlı Filtreleme Ve Akıllı Arama İle Alışverişinizi Fırsata Çeviriyoruz

Ehl-i Tesettür, muhafazakâr kadınların sadece giyim ve aksesuar ihtiyaçlarını önemsemez. Bununla birlikte bu ürünleri satın alırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi de arzu ediyoruz. Bu amaçla sitemizde, her kategoride yer alan “Hızlı Bütçe Filtresi” seçeneğimizle, 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL ve 250 TL ve üzeri fiyatları içeren kısa yollara tıklayarak, bütçenizin elverdiği ölçüdeki tüm ürünleri sistemimizde sıralatabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatların hemen yanında bulunan “İndirim” butonuna tıklayarak ilgili kategorideki indirimli ürünlerin listesini inceleyebilirsiniz.

Ehl-i Tesettür, her kategoride yer alan hızlı arama motoru seçeneğiyle de ekstra bir kolaylık sağlamakta. Tesettür modasını yakından takip etmek isterseniz ürünleri en popüler ve en yeni olarak arama motorumuzdan sıralatabilirsiniz. Ayrıca kafanızda herhangi bir fiyat belirgin değilse ürünleri, en ucuz ve en pahalı olarak sıralayabilir, bütçenize uygun fiyatlarla alışverişinizi kolay bir hale getirebilirsiniz.

Ehl-i Tesettür olarak bu kolaylıkların haricinde başka basitleştirilmiş yollarda sunmaktayız. Sitemizin sol tarafında, her ürün kategorimizde yer alan; “Fiyat Aralığı, “Beden”,”Markalar”, “Mağazalar”, “Popüler Seçimler” gibi değişen filtreleme sistemimizle alıverişinizi daha detaylı bir hale getirebilir ve içinize sinen ürünü kuşkularınız olmadan satın alabilirsiniz.

Müşterilerimizi Önemsiyoruz

Ehl-i Tesettür her türlü giyim ihtiyacınıza cevap verirken karşılaşabileceğiniz sorunlar ve iletmek istediğiniz soruları da cevaplamakta. Sitemizdeki iletişim formunu kullanarak, teknik yardım alabilir veya alışverişinizle ilgili her sorunu bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca satışını yapmak istediğiniz mağazanızı sitemize taşımayı talep ederek, milyonlarca kadınımızın ürünlerinize kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.