Topuklu Ayakkabı

Hızlı Bütçe Filtresi

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Ayakkabıların Kraliçesi Topuklu Ayakkabı

Ayakkabıların Kraliçesi Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı, bir kıyafeti tamamlamaktan görünümü büyüleyici hale getirmeye ve verdiği uzun görünüşle öz güveni arttırmaya kadar her şeyi yapıyor. Kadın kıyafetlerinin etkisini çoğaltmaya yönelik rakipsiz etkisi nedeniyle her zaman moda podyumlarında baskın olmuştur. İş yerinde veya bir akşam yemeğinde yeteneklerinizi ortaya koyuyor, aynı zamanda her daim güzel ve profesyoneller.

Herhangi bir mekâna destansı bir giriş yapmak için size uygun seçimi yapın. Ehl-i Tesettür’de, taşımayı düşündüğünüz topuklu ayakkabı çeşitlerimize göz atın ve merakınızı bir sonraki kategorimize çekin! Sivri tasarımlardan sofistike detaylara, vintage esintilerine kadar pek çok modelin her biri tarz, konfor ve yükseklik sunmak için tasarlandı. Çeşitli baskılı, abiye, stiletto ve orta boy topuklu ayakkabılarının yanı sıra çarpıcı renklerde, metalik altın, koyu kırmızı ve klasik siyah bulabilirsiniz.

Muhteşem Tasarımcıların Muhteşem Topuklu Ayakkabıları

İster düğün, ister arkadaşlarla öğle yemeği, ister günlük, isterse yeni bir çift ayakkabıya ihtiyacınız olsun; başardığınız o şık görünümü sabitlemek için tarzınıza uygun bir topuklu ayakkabı Ehl-i Tesettür’de her zaman mevcut. Ayrıca bu alanda para harcamak konusunda tereddüt edenler için istedikleri daha özel ayakkabı stilini bulmalarını sağlayacak, daha düşük fiyatlı seçeneklere de sahibiz. Kaç tane kıyafetle uyum sağladığına şaşıracaksınız!

Dantelli modellerden yuvarlak veya sivri uçlu topuklara kadar, kadınlarımızın yeni sezon ayakkabıları her görünüme daha yüksek bir stil katacak. Tercihiniz altın, gümüş, siyah topukludan yana mı? Veya kırmızı, bej, mavi, taba… Asıl soru hangi renk sizin için en iyi sonucu verir? Mesela, Divarese’den ince burun ve altın detaylı vizon rengi ayakkabı ile davetlerde kusursuz görünebilirsiniz. Turuncu rengini seçebileceğiniz Jessica Simpson stiletto topuklu ayakkabı, sıradan bir kıyafeti bile etkileyici hale getirebilir. Özel bir davetiniz mi var? Promiss’in gümüş deri topuklu ayakkabısına göz atın. Bu şık ayakkabıyı kullanırken ışığa ihtiyacınız yok. Parlaklığıyla elbisenizi yeterince aydınlatacaktır. Sivri uçlu ayakkabılar, güçlü bir kıyafete zarif bir ifade verir. Pantolon veya etek ile uyumlu çalışarak kendinden emin tavrınızı muhteşem şekilde tamamlar. Ayrıca düğünler, ziyafetler gibi şık etkinlikler için de mükemmeldirler

Kaliteli seçeneklerimiz kadar aynı derecede önemli olan uygun fiyatlarımızı da seveceksiniz. Ehl-i Tesettür’de topuklu ayakkabı satın aldığınızda bütçeniz konusunda endişelenmenize gerek yok. En iyi fiyatlardan, indirimli fiyatlara kadar değişen, çanta dostu topuklu ayakkabı koleksiyonumuzu görmek için web sitemizi inceleyin. Artık herhangi bir vesile ile ihtiyacınız olan elbise ayakkabılarına sahip olabilirsiniz. Şimdi alışverişe başlayın.

Topuklu Ayakkabının Topuk Boyunu İyi Seçmelisiniz

Ehl-i Tesettür’de geleneksel topukların ötesinde pek çok seçenek var. Stilettolar genellikle daha narindir ve daha resmi günlerde giyilir. Ancak herhangi bir kıyafetle mükemmel görünüyorlar.  Topuklu ayakkabı seçeneklerinde tüm topuklar 5-12 cm arasında ve dar topuk boyutundan ekstra genişliğe kadar çeşitli aralıklarda topuk kalınlığı bulacaksınız.  Uygun fiyatlarla, harika markalarla, doğru tarzı bulacağınızdan ve yolunuza çıkan ayakkabı ne olursa olsun indirim fırsatlarıyla size uygun bir tercih olacağından emin olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için milyonlarca yol var.

Ayaklarınıza pansuman yapmak istemiyorsanız, ne olursa olsun üzerinde kalmanızı sağlayacak daha düşük topuklu ayakkabıları tercih edin. Bu yüzden size uygun yükseklik ve tarzda bir çift bulmalısınız.

Topuklu Ayakkabıda İndirim

Tıpkı diğer kategorilerimizde olduğu gibi benzersiz topuklu ayakkabı modellerimizde ekonomiktir ve bir seferde birkaç çift satın alabileceğiniz fiyatlardadır. Yüzde 20’lerden başlayan indirimli fiyatlarımız, yüzde 30, yüzde 50 hatta yüzde 70’lere ulaşıp yüzde 80 merdivenine dayanmakta.

Topuklu Ayakkabı Markaları