Takım

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

İç Giyim Takımı Seçmek Önemlidir

İç Giyim Takımı Seçmek Önemlidir

İç giyim takımı alırken öncelikle kumaşına dikkat etmek önemlidir. Aslında uzun saatler boyunca sizi hem rahat ettiren hem de sağlığınızı koruyacak parçaları tercih etmelisiniz. Hassas cilde sahip olanlar için bu daha da önemlidir. Gün boyu kullanacağınız bir iç giyimde pamuklu kumaşlar iyi bir tercihtir. Seçtiğiniz çamaşırın lastiği veya askısı cildinizde ağırlık yapmamalıdır. Cildinizi sıkan çamaşırlar baskı oluşturup alerjiye neden olabileceği gibi, lastiğin yapısından dolayı da etkilenen bölgede egzamatik durumlar görülmesi muhtemeldir.

Uzman jinekologlar, iç çamaşırlara bağlı görülen rahatsızlıkların en çoğunun iç çamaşırlar lastiklerden kaynaklandığını belirtmektedir. Kadınların özellikle alt giyim seçiminin önemli olduğunu vurgulamaktadır. Çünkü kadınlarda sık görülen vajinal enfeksiyonların şiddetini giyilen çamaşır arttırabilmektedir. Kullanılan çamaşır tamamen pamuklu olmasa da pamuk oranının yüksek olması önemlidir. Özellikle terlemenin arttığı yaz aylarında terlemeye bağlı oluşan mantar enfeksiyonları yazın daha sık görülür.

Seçtiğiniz takım vücudunuza uygun ölçülerde olmalı, giydiğiniz çamaşırın içine girebilmelisiniz. Böylece fazla kilolarda gizlenmiş olacak ve kıyafetlerinizin altında hatlarınız belli olmayacaktır. Ayrıca yanları sıkı külotlar, vücudun yan taraflarını sıkacağı için o bölgede yağ toplanması ve dolaşım bozukluğuna yol açabilir. Sütyen seçiminde sıkı sütyenler, göğüs etrafında kan dolaşımını engellediği için göğüslerde şekil bozukluğuna neden olabilir. Ayrıca sıkı sütyenler ter oluşmasına ve bu terin cilde sürtünmesiyle oluşabilecek sivilcelenme gibi sorunlara yol açabilir.

Çamaşırları renklendirmek için kullanılan boyalarda önemlidir. Kanserojen olmaması için aldığınız markayı iyi incelemelisiniz. Bu anlamda bilinen markalardan mesela Ehl-i Tesettür'de bulunan Ten, Ayyıldız gibi piyasada yarım asrı deviren firmaların ürünlerinden tercih yapmak doğru olacaktır.

İç çamaşırların yıkanması da ciddi bir özen gerektirmektedir. Çünkü sadece alerjisi olan kişiler değil pek çok insan deterjan veya yumuşatıcı kimyasalından etkilenir. Yumuşatıcılar veya bazı deterjan artıkları çamaşır yüzeyinde kalarak ilerde meydana gelecek ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. Bu nedenle özellikle iç çamaşırlar sabunla yıkanmalıdır. Veya çamaşır makineleri için üretilmiş toz sabunlar veya sodalarla yıkanmalıdır. Ayrıca yıkandıktan sonra ütülenmesi mikroorganizmalar açısından önemlidir. Çünkü bu enfeksiyonlar ütü yapılarak etkisiz hale getirilebilir. Ayrıca kullanılan iç çamaşırı her gün değiştirilmelidir.

İç Giyim Takımına Bütçe Ayırmaktan Çekinmeyin

Seçeceğiniz doğru bir iç giyim takımı kaliteli olmalıdır. Ancak kaliteyi uygun fiyata almak isteyenler için bunu başarmak uzak değil. Ehl-i Tesettür’de, pek çok renk ve çeşide sahip iyi markaları bünyesinde barındırıyor. Ten, Ayyıldız, La Melon, Dagi gibi seçkin markaların en iyi iç çamaşır modellerini uygun fiyat fırsatlarıyla beğeninize sunuyoruz.

Ehl-i Tesettür’de, iç giyim takımı ile kusursuz çifti bulun. Doğru alana zarif bir şekilde adım atmanız gerekiyorsa, iç giyim takım kategorimize göz atın. İç çamaşırlarımız uygun çifti seçmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Lüks dantel, etkileyici ve sofistike parçalar, parlak jartiyer stilleri ve desenli takımlara yatırım yapın. İyi iç çamaşırlarla güveninizi tazeleyin. Seçtiğiniz renk canlıysa, tasarımı basit tutmanız, dantelsiz düz modelleri tercih etmeniz en iyisidir. İyi bir iç giyim takımı iyi bir görüntüyle birleşir.

İç Giyim Takımlarımız

Dolgulu Jartiter Takımı, Jartiyerli Büstiyer Külot Takımı, Sünger Destekli Kap İle Sütyen Ve Külot Takımı, Dantelli Sütyen Külot Takımı, Büstiyer Ve Külot Takımı, Dolgulu-Dolgusuz-Yarı Dolgulu-Straplez Dolgulu Sütyen Ve Külot Takımı…

Bunlar gibi daha pek çok çeşit bulabilirsiniz. Ayrıca çok şık saten gecelik ve sabahlık takımlarını Ehl-i Tesettür’de çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Baş Döndürücü Takımlara Baş Döndürücü İndirimler

İç giyim takımlarında yüzde 20’lerden başlayan indirimli fiyatlarımız, yüzde 30, yüzde 40’lara kadar uzanıyor. Jartiyerlerden onlara uygun külotlara, dantelli sütyenlere kadar size en uygun takımı seçin.

Takım Markaları