İç Giyim

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

İç Giyim Alışverişinizi Konforlu Hale Getiriyoruz

İç Giyim Alışverişinizi Konforlu Hale Getiriyoruz

Ehl-i Tesettür’de çevrimiçi alışverişin karşılığı zamandan ve paradan tasarruf etmeniz olacaktır. İstediğiniz zaman alışveriş yapın. Evet, 7/24 deneyimi çok kullanışlı değil mi? Ya da en sevdiğiniz markaları orijinal olarak, indirimli fiyatlarla teslim almak?

Doğru ürünü satın almadan önce ürün ve fiyatları online karşılaştırmak Ehl-i Tesettür’de çok basit. Kolay ve kapsamlı site tasarımımız kategorilerde rahatlıkla gezinmeyi mümkün kılıyor. Ürünleri popüler, en yeni, en ucuz, en pahalı olarak sıralayabilirsiniz. Ayrıca her gün mevcut bulunan indirim fırsatlarını kontrol edebilir ve çeşitli ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı İç Giyim Takımlarını Mutlaka İnceleyin

Ehl-i Tesettür'ün iç giyim takımlarında, külot, sütyen, büstiyer gibi temel ürünleri bulabilirsiniz. Çeşitli beden ölçülerine ve tercihlerine uygun, straplez, kaplı, push-up, dolgulu, dolgusuz gibi detaylarla size en uygun ürünü şimdi satın alın. 

Ölçülerinize Takılmayan! Her Bedene Uygun Sütyen Seçenekleri

Sütyen çeşitlerimizde küçük göğüs ölçülerine uygun, kaplı, push-up, dolgulu modeller gibi; büyük göğüs ölçüleri olanlar için toparlayıcı, destekleyici modeller mevcut. Ayrıca hamile veya lohusa kadınlar için emzirme sütyenleri ideal.

Korse Ve Büstiyer: Eski ve Yeni Modanın İç İçe Geçmiş Hali

Daha ince ve orantılı bir vücut görünümü için korse modellerimize göz atın. Bel ve sırt ağrınız varsa çelik balenli korseler size uygun. Ayrıca sütyen yerine kullanılabilen korselerde bulunmakta. Dilerseniz sütyen yerine daha ince ve rahat büstiyer tercihi yapabilirsiniz.

Geceler Bu Gecelik Modelleriyle Daha Masalsı

Gece uykunuzu bölmeyecek, kaliteli kumaşlardan gecelik modellerimize göz atın. Kadın teninin inceliğine uygun zarif kumaşlardan üretilmiş gecelik modelleri, geniş renk seçenekleriyle de göz alıcı.

İç Giyimin En İyi Markaları Ehl-i Tesettür’de

Ehl-i Tesettür’de iç giyimin en seçkin markaları mevcut. 1958 yılında kurulan ve binlerce tasarımla adından söz ettiren Ayyıldız çok köklü bir firma. Ve iç giyim deyince ilk akla gelen markalardan birisi.

1956 yılında kurulan Ten, Türkiye’den çıkıp Dünya markası olmayı başarmış bir kuruluş. İç giyim denilince ilk akla gelen lider markalardan birisidir.

1983 yılında hazır giyimle sektöre giren Dagi, 2004 yılında kadın iç giyimin yanı sıra erkek iç giyim tasarımlarıyla da piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Rahatlık ve tasarımda ön plana çıktı. Rusya, Fas, Lübnan gibi Dünyanın pek çok ülkesinde mağazaları bulunmaktadır.  

Bu öncül markaların dışında, La Melone, Reflections, 25th Hour, Simi, Merve Başoğlu gibi pek çok marka ve tasarımcının en kaliteli ürünlerini Ehl-i Tesettür üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaliteli İç Giyim Ürünlerine Bütçenizi Zorlamadan Yatırım Yapın

İç giyimde satın aldığınız ürünler direk cildinizle temas edeceği için kumaş yapısına ve ölçünüze uygun modeller tercih etmelisiniz. Ehl-i Tesettür en kaliteli kumaşlardan üretilmiş çamaşırların yanında bu kaliteyi ucuz fiyata almanızı garanti ediyor. İç giyim kategorilerimize göz attığınızda her gün yapılan indirimleri göreceksiniz. Yüzde 20’lerden başlayan indirimlerimiz yüzde 70’lere kadar çıkmakta.

İç Giyim Markaları

İç Giyim Çeşitleri