Gecelik

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Dış Giyime Dikkat Etmek Yetmez Gecelik Seçimi de Önemli

Dış Giyime Dikkat Etmek Yetmez Gecelik Seçimi de Önemli

Günün güzel geçmesi için pardesümüze, başörtümüze, eteğimize, ayakkabılarımıza çok önem veririz. Bu nedenle hep en iyisini almaya çalışır ve alışveriş yaparken adeta kılı kırk yararız. Bu anlamda pek çok kimse bir gecelik seçimini hünerli bir görev gibi görmeyebilir. Ancak gündüz seçimlerinde aradığımız şıklığı, konforu ve uygunluğu gecelik seçerken göz ardı ediyorsak kaliteli bir uykuya veda edebiliriz. Bu durum günlük tüm aktivitemizi ciddi bir şekilde etkileyebilir. Bu anlamda her kadının aklında tutması gereken bazı noktalar vardır. Böylece ihtiyacınıza en uygun olan geceliği satın alabilirsiniz. Öncelik olarak sadece rahatlığı mı arıyorsunuz, yoksa kendi tarzınızı sergileyen bir gecelik mi? Tercihiniz bulunduğunuz mevsime uygun mu? Ne istediğinizi düşünüp belirleyin. Kullanabileceğiniz kumaşları ve aynaya baktığınızda sizi memnun edebilecek modelleri düşünün. Kısa kollu olanlar sıcak yaz geceleri için mükemmel olurken, uzun kollu veya polar bir gecelik kışın iyi bir tercih olacaktır.

Ehl-i Tesettür sabahlıklar, gömlek gecelikler, takımlar, elbise gecelikler ve daha fazla stil ile herkesin zevkine uygun birçok seçenek sunar. Tasarımlar; ipek ve saten şıklığından brode dantelli modellere, leopar baskılı etkileyici tercihlerden şifonlu modellere kadar uzanır. Ayrıca ayarlanabilir ince askılı, kaplı gecelikler pratik kullanıma uygun. Bazı modeller kurdela, düğme, tül, fırfır gibi çekici ve farklı detaylara sahip. Gecelikler uzun, orta uzun ve kısa olmak üzere değişen boylarda. Baskılar veya düz renklerde gece modelleri sizi bekliyor. Siyahtan fuşyaya, beyazdan kırmızıya kadar neredeyse her renk bulabilirsiniz. Mor gibi geceye uygun renkli modeller göz alıcı.

Rahatınız İçin Mükemmel Geceliği Seçin

Bir gecelik için tanıtıma ihtiyaç yoktur. Genellikle ihmal edilen bu kıyafetler aslında gardırobunuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Gevşek akan duruşları ve hafiflikleriyle yüksek seviyede konfor sunarlar.

Tercihinize bağlı olarak pek çok gecelik çeşidi arasından seçim yapabilir ve gardırobunuza ekleyebilirsiniz. Uzun kollu tercihlerle masumluğu ve hanım hanımcık duruşu gecede sürdürün. Saten dantel veya uzun şifon geceliklerle uykuda bile büyüleyici görüneceksiniz. Eğer sıradan ve rahat bir şey arıyorsanız gömlek gecelikler oldukça sevimli. Tüllü ve dantelli modellerle daha kadınsı hissedeceksiniz. Pamuklu çeşitlerle sıcak yaz gecelerinde terlemekten korkmayın.

Ehl-i Tesettür, gecelik alışverişinizi online olarak basit bir süreçle yapmanızı sağlar. Her biri kendi giyim tarzını sunan Ayyıldız, Merve Başoğlu, Reflections, Ten, Dagi gibi çok çeşitli markalar arasından seçim yapabilirsiniz. En kaliteli kumaşlardan üretilmiş, profesyonel dikişlerle ustalığını konuşturan tasarım gecelikleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Konforlu Gecelere Uygun Müthiş İndirimler

Ehl-i Tesettür’de online gecelik satın alın ve en beğendiğiniz stillerdeki indirim fırsatlarını kaçırmayın. Yüzde 20’lerden başlayan indirimlerimiz, yüzde 30’lardan yüzde 50’lere kadar uzanmakta. Hatta yüzde 60, yüzde 70 gibi ciddi indirim fiyatlarımızla kaliteyi en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Gecelik Markaları